.

.

Mxfans 03004 Сребро Цинк Легура 58 Заби 58T Диференцијални Главните Опрема за HSP РК 1:10 Автомобил

Mxfans 03004 Сребро Цинк Легура 58 Заби 58T Диференцијални Главните Опрема за HSP РК 1:10 Автомобил

DEN 437.76
DEN 320.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Mxfans 03004 Сребро Челик Метал 58 Заби 58 T Диференцијални Главните Опрема за HSP РК 1 : 10 Автомобил
РК 1 : 10 Главните Опрема 03004 Главните Опрема Челик Главните Опрема РК 58 T Опрема HSP Главните Опрема
Компанијата има джантите,Пневматици,Воланот Хексадецимален Центар,Dogbone Заеднички,Компактен Радио Послужавник,РК Челик Назабена Опрема,Разл Првенство,Шок кула,Шок Апсорбер,Моторни Вода Јакна,Истражувачки Центар Превозникот,Телото Пост Месеци,Воланот Хексадецимален,Воланот Хексадецимален Завртки,Сјај Plug Igniter,РК Крило Престој,РК Серво Линк,РК Вентилаторот за Ладење,РК C Центар,РК Weel Оска,со Голема Брзина Електричен Мотор Мотор,РК Гуми Носителот и РК Спојки Опрема и др.
Тие се за HSP,TAMIYA,TRAXXAS,WL,FS,HIMOTO,AXIAL,HPI РК 1 : 8,РК 1 : 10 Автомобил.Имате широк избор во боја,модел одберете.
Ако не го најдете она што го сакате во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди specical дизајн за вас.
Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Дел Име : Разл. Главните Опрема (58 T)
Боја : Сребрена
Дел No. : 03004
Материјал : Цинк Легура
Модел Скала : 1 : 10
Дијаметар : 36mm/1.42"
Опрема дебелина : 6mm/0.24"
Вкупна големина : 36x6mm/1.42"x0.24"(Diax T)
Центар Дупка Diamter : околу 5mm/0.20"
6 Дупки Дијаметар : околу 5mm/0.20"
Растојание од секоја дупка : околу 5mm/0.20"
Бренд Име : Mxfans
Вкупната тежина : 22g
Примена
1.Изработени од челик со висока цврстина и висока носат степен
2.Носат-отпорни, отпорни, висока прецизност, ниско ниво на бучава
3.Погоден за HSP РК 1 : 10 Автомобил Модел
Пакет се вклучени :
1 x 58 T Брзо Возење Разл. Главните Опрема

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Број На Модел На:
03004
Бренд Име:
Mxfans
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Радио Системи
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Алатка Материјали:
Собрани класа
Четири тркала Атрибути:
радио контрола
Материјал:
Цинк Легура
Тип:
РК 1
Обликот:
03004 Главните Опрема
Објектот:
Челик Главните Опрема
Име:
РК 58T Опрема
Други име:
HSP Главните Опрема

Најдобри предлози во категоријата