.

.

WLtoys 17T 390 Мотор Менувач Метал Надградба За 1/18 A949 A959 A969 A979 K929 Кабриолет Чудовиште Камион Далечински Управувач Делови за Автомобили K949-59

WLtoys 17T 390 Мотор Менувач Метал Надградба За 1/18 A949 A959 A969 A979 K929 Кабриолет Чудовиште Камион Далечински Управувач

DEN 161.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Крајната WLtoys 17 T Мотор Менувач Метал Надградба За 390 Моторни A949 A959 A969 A979 K929 Кабриолет Чудовиште Камион Далечински Делови за Автомобили K949-59 Љубезно потсетување : 1. Ако одберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус објектот ќе биде испорачуван економија превозот метод со кој може да се следи само во кина, но нема детали за следење информации во вашата земја. Во секој случај,ве молиме да не грижете се, тој ќе пристигне во вашата земја успешно. 2. Кога времето на приемот ќе биде крајот и што уште не го добиете вашиот објектот,ве молиме пратете ми порака ,ние ќе го продолжи времето на приемот од страна на 15-20 дена.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 15 дена, јас ќе ги провери своите превозот држава во изразат компанијата, ако тоа недостасува или во транзит,ние ќе сноси одговорност и наплата пари. 3. Ако сакате да ги пратите на предметна информации на целиот курс во реално време, ве молиме да изберете друг пратката методи. Опис : Моторни Опрема (17 T) Со Завртка Ова е 17 T НАДГРАДБА на опрема за 390 мотор на wltoys A949 A959 A969 A979 рк автомобил Заби : 17 T Модул : 0.7 Дупка со дијаметар : 2.3 mm Совет дијаметар : 13mm Коренот на круг со дијаметар : 8mm Димензија на Дебелина : 9.5 mm Пакет се Вклучени : 1 Парче Мотор Опрема (17 T) Со Завртка Применливи за WLtoys 1/18 РК Автомобил A949 A959 A969 A979 K929 ве Молиме да го проверите вашиот прирачник за дел кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Кон својствата

Бренд Име:
HobbyPark
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
опрема
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
K949-59 a580038
Технички параметри:
Вредност 2
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
опрема
За Возило Тип:
WLtoys 1/18 Кабриолет, Автомобил, Камион, Truggy

Најдобри предлози во категоријата