.

.

4pcs/многу За WLtoys 1/18 7mm Алуминиумски Тркала Хексадецимален Планината Центри + Stub Оска Иглички Одговара A949 A959 A969 A979 K929 РК Автомобил Надградба Делови

4pcs/многу За WLtoys 1/18 7mm Алуминиумски Тркала Хексадецимален Планината Центри + Stub Оска Иглички Одговара A949 A959 A969

DEN 149.28
Залиха
Достапно за вашата нарачка


За WLtoys Алуминиумски Тркала Хексадецимален Планината Центри Нут Со Stub Оска Иглички Одговара 1/18 A949 A959 A969 A979 K929 РК Автомобил Надградба Делови Брза Испорака во 1-2 работни Дена ја Прати како подарок, со Следење на број Добиете предмети, Или Испраќање или Наплата Опис : Алуминиумски Тркала Хексадецимален Димензија на Широк : 7mm Димензија на Дебелина : 4mm Пакет се Вклучени : 4pcs Применливи за WLtoys 1/18 РК Автомобил A949 A959 A969 A979 K929 ве Молиме да го проверите вашиот прирачник за дел кодови или контактирајте со нас ако не сте сигурни. Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Тркала Центар
Технички параметри:
Вредноста 4
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
A949-11
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Големина:
Hex 7mm
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Алуминиумски Тркала Хексадецимален Нут
За Возило Тип:
WLtoys 1/18 Кабриолет, Автомобил, Камион, Truggy

Најдобри предлози во категоријата