.

.

Алуминиум Универзална Заеднички Првенство M613(23618) За Рк Хоби Модел На Автомобил 1/18 Himoto E18 Камион Кабриолет На Патот, Надградени Хоп-Up Делови

Алуминиум Универзална Заеднички Првенство M613(23618) За Рк Хоби Модел На Автомобил 1/18 Himoto E18 Камион Кабриолет На Патот,

DEN 143.52
DEN 118.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Тие ќе трае пократко време на испорака околу 3-10 дена по различни изразат сте го одбрале,но тие ќе доведе до повисоки превозот чини околу $20 или поголема,ве молиме контактирајте со нас ако сакате ни да се ревидира превозот метод за било итни потреби. : FCM613 B
Име На Производ : Универзална Заеднички Првенство
Бренд нови : Да
Пакет Количина : 2 парчиња
Тежина : 5g
Опис :
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ние да се потрудиме да ги задоволи вас.

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
RCAWD
Алатка Материјали:
Собрани класа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Универзална Заеднички
Број На Модел На:
M613
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Материјал:
Легура На Алуминиум
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Универзална Заеднички Првенство
Состојба:
Бренд-Нови
Пол:
Момци И Девојки
Година:
До 2015
Земја на Производство:
Кина
Дел Број:
M613
Тежина:
5g
Име на производ:
Универзална Заеднички Првенство
Скала:
1

Најдобри предлози во категоријата