.

.

Одберете Кафе puer чај Создателот улонг чај infuser Стакло Литургија француски Притиснете зелен Чај Филтер Цедилка Еспресо Кафе Кујна

Одберете Кафе puer чај Создателот улонг чај infuser Стакло Литургија француски Притиснете зелен Чај Филтер Цедилка Еспресо Кафе

DEN 1099.20
DEN 725.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ Вовед
Со користење на овој француски притиснете правење на кафе може да не 100% филтрација,мала количина на парична казна во прав прави кафе подебели.
Предмет : Француски Притиснете Кафе Чај Производител
Капацитет : 300 ML/600 ML/1000 ML(приближно)
Материјал : Стакло и Нерѓосувачки Челик
Употреба : Кафе&Чај
Високо-квалитетни нерѓосувачки челик и стакло, професионални кафе、чај филтер.
Ве молиме имајте во предвид :
Поради новиот правилник на Русија поштата, кога се направи ред, Русија клиенти треба да го напише целото име и презиме (на sunname, име и средно име), или пакети ќе биде испратена назад. Не име и презиме, ние ќе одбие да испратите стоки надвор! Ви благодариме!
Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 3 работни дена по уплатата. И ние ќе испратите следење на број за вас.
Кина пост воздух mail, Eub, EMS, DHL, Fedex ОДНОСНО се достапни.
Ние не сме одговорни за било одложување на налози по испраќаат надвор. Но, ние ќе песна најновите информации за вашата цел и да ви помогне на сите на пат.
Ако не сте'т, доби вашиот парцела но на рокот за испорака е доаѓање, ве молиме да ни побара да се прошири датум на испорака, ви благодариме.
Плаќање :
Alipay, Запад Унија, TT, Qiwi.. Сите големи кредитни картички се прифаќаат.
Надоместоци и се Враќа Политика :
1. Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние ќе понуди целосна наплата или испраќање стоки за вас, ако ние ви испрати на погрешен стоки, или тоа беше изгубени или оштетени за време на транзит.
2. Секој врати треба да бидат засновани на докази (фото).
Повратни информации :
Како вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек (5 ѕвезди), ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО, ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши вашиот проблем пред да замине ни негативни повратни информации.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постојат било какви прашања и имаме за цел да служи најдобро!
Компанијата Информации
Жен шен Ќе Лаи Фу домаќинство компанија ограничена е професионална претпријатието. Имаме канцеларија во Шенжен и фабрика се наоѓа во Chao Zhou градот. Ние специјализирани во големопродажба различни видови на порцелански производи за секојдневна употреба и декорација занаети. Нашите главни производи се вечера во собата, чај сетови, кафе сет,овошје сад, плоча, Европски стил вазна,купатило во собата, ткиво кутија,часовник, табела светилка, итн, вклучувајќи ги и брегот на слоновата порцелан, коска кина и франц порцелан.
Нашата компанија основана долгорочни,стабилни односи со неколку трговците на мало и агенти. Ние нудиме различни видови на стоки и на цените се поволни. Нашите производи се од голема популарност и дома и во странство,Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висок квалитет,добри цени. Имаме освои довербата од клиентите со чест на договори,да ги задржи ветувањето и силен капацитет.

Кон својствата

Материјал:
Стакло
Капацитет:
1.0 L
Кафе Котел Тип:
Француски Притиска
Материјал:
Стакло,од Нерѓосувачки Челик,од пластични
боја:
Сребро.
Стил:
Американскиот
Техника:
Отпорни на топлина Стакло
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
Кафе & Чај Алатки
Капацитет:
300ml/600ml/1000ml

Најдобри предлози во категоријата