.

.

Привремен паркинг лиценца Ткаенина Чувствува комплет Не-плетени крпа Занает DIY Шиење поставите Чувствува рачно производство Материјал DIY везана материјали

Привремен паркинг лиценца Ткаенина Чувствува комплет Не-плетени крпа Занает DIY Шиење поставите Чувствува рачно производство

DEN 575.04
DEN 288.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ткаенина чувствува комплет, треба шиење со себе Вклучуваат : пред-намалување на ткаенина се чувствува, конец, игла, хартија настава на Кинески со фотографија, другите резерви ако е потребно, како лежиште, батон и така натаму.
Алатки не се вклучени, како Ножици, лепила
Купувачот се покаже :
Ткаенина чувствува најчесто поставувани ПРАШАЊА

Кон својствата

Бренд Име:
DREAMCREATE
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри предлози во категоријата