.

.

QueenKing Коса Производ Перуанскиот Кадрава Коса Пакет Природна Боја Remy Коса Човечка Коса Ткаат 10-24 Инчен Бесплатен Превозот

QueenKing Коса Производ Перуанскиот Кадрава Коса Пакет Природна Боја Remy Коса Човечка Коса Ткаат 10-24 Инчен Бесплатен

DEN 2053.44
DEN 1396.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бренд Име
Queen King Коса
Губење На Текстурата
Кадрава Коса
Коса Должина
10-24 инчен во Парк
Губење На Материјал
100% Човечка Коса без никакви Хемиски Процес
Тип На Коса
Перуанскиот Коса
Боја На Коса
Природна Боја
Косата Weft
Машина Двојно Ткаење
Губење На Тежина
100g по Пакет
Време На Испорака
2-5 Работни Дена
МИРИСОТ Ветување не хемиски мирис, нашата коса е 100% хемиско-бесплатно, ние само пареа чистење на суровини и косата, а потоа го направи тоа на weft коса. Сите сурови влакна се прави, па телото бран, длабоко бран и други стилизирана на косата може да имаат мирис на тоа, бидејќи ние треба да ги користите шампон и други hairconditoner на фирмата бран. СИВА КОСА Суровини коса има неколку насоки сива коса, ние обично ги собереш на сива коса надвор на производство, но ние НЕ гарантира 100% не сива коса, ве молиме да се разбере. ПРОЛЕВАЊЕ Кога ќе добиете некои насоки на косата.Тоа не е пролевање особено за брановидна и кадрава коса. Ние ви препорачуваме да се запечати weft пред да се инсталира на косата. СПЛИТ/СУВА ЗАВРШУВА Ние ќе се намали на крај малку да се отстранат некои од сплит завршува. Но за коса подолго од 24",сплит завршува се нормални. ве молиме да се свесни пред да ја купите. БРАН КОСА ТЕКСТУРА Брановидна/кадрава коса ќе станат отворени по миење. Особено тело бран и лабава бран на косата, ве молиме да не се откажам нив кога се наводени. Ако косата излезе да прави откако ќе се откажам нив и да им airdry. можете да restyle на косата, со песна. МЕТЕЖОТ СЛОБОДНИ 1. Прст чешел низ косата непречено,Користете широк заби чешел за да чешел косата, прво се завршува, тогаш средината кон краевите, а потоа и од корен да го завршува. 2.Не чешел косата во текот на целиот ден. Сечење на косата ако добиете некои tangles. МЕРЕЊЕ Секогаш точно должини или подолго, ве молиме љубезно се водат на косата директно да се измери неговата реална должина Одржување на косата во оригиналниот држави и да се врати во рок од 7 дена ако не сте задоволни со објектот. Ние ќе рефундирање на дека по добивање на косата . Објектот ќе пристигне во 2-4 работни дена за САД,велика БРИТАНИЈА,СР,АУ,CA и Европските Земји . Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земји. Цел повеќе од еден снопови, ние ќе понуди забава или попусти. DHL не го достави до P. O кутија . Ние не сме одговорни за следните ситуации 1.Превозот адреса е неточна ,DHL нема да се во можност да го најдете тоа . 2.Никој не се во можност да го потпише пакет, DHL leving на вратата,пакет украдени. 3.Потпишан од страна на некој друг што не знаат што значи малициозни украдени . Превозот Адреса Потсетник 1.Експрес не ја прифати било која адреса со P. O. Кутија 2.Ве молиме да се Осигурате Вашата Адреса за Е Точно,телефонски број е завршена, Промена на Адреса По Парцела Лево Фабрика Ќе Предизвика Дополнителни 15$ Кога се предаде. Обично ние се стави $30 за комерцијална фактура во САД,$10 до СА,АУ,FR,велика БРИТАНИЈА,$20 до Германија за да се избегне данок за сите наши клиенти. Но, некои coutries' обичај е навистина работливост. Тие се провери секој пакет увоз. Па понекогаш,Јужна Африка,Бразил и Германија купувачите ќе треба да плаќаат данок. Ве молиме да се свесни.

Кон својствата

Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Материјал:
Човечка Коса
Коса Екстензија Тип:
ткаењето
Единица тежина:
100g(+/-5g)/парче
Текстура:
Кадрава
Погоден Умирање Бои:
сите бои
Материјал Одделение:
Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Перуанскиот Коса
Хемиска Обработка:
Permed
Бренд Име:
queenking коса
косата weft:
Машина Двојно Weft
Може Да Се Permed:
Yes
Најдолг Коса Дел:
>=10%
Најдолг Коса Дел:
10%-30%

Најдобри предлози во категоријата