.

.

Joedir Косата Пред-Обоени Бразилецот Remy Коса Тело Бран Човечка Коса Ткаат Пакет се Справи T1B 613 Lingest Русокоса Ombre Коса Снопови

Joedir Косата Пред-Обоени Бразилецот Remy Коса Тело Бран Човечка Коса Ткаат Пакет се Справи T1B 613 Lingest Русокоса Ombre Коса

DEN 2199.84
DEN 1342.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Може да ги нив како на свој, можете да користите Шампон и балсам. Ние, исто така, препорачуваме користење на косата третман на нив на секои неколку недели, бидејќи косата не е прикачена на вашиот скалп, тоа не е добивање на масла што треба да биде.
Користење на третман на косата со маска ќе треба да се мијат косата премногу, за секои 3 недели. Косата може да биде удар-сушат на ниска поставување, но тоа е не се препорачува да го правите тоа премногу често. Најдобро е да ги споделите на вашата коса се исуши природно после миење нив.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Кон својствата

Протегала должина:
10inches, 12inches, 14inches, 16inches, 18inches, 20inches, 22inches, 24inches, 26inches
Боја На Коса:
Т Боја
Бренд Име:
Joedir
Текстура:
телото бран
Апликација Тип:
Шие-во
Материјал Одделение:
Remy Коса
Човечка Коса Тип:
Бразилецот Коса
Најдолг Коса Дел:
>=15%
Bleachability:
Потемни Бои

Најдобри предлози во категоријата