.

.

4 Пара Парови Краток Sock Среќен Чорапи Шведската Национална Правец На Жените И Мажите Чорапи Еластичен Удобна Памучна Мажи Жени Чорапи Meias

4 Пара Парови Краток Sock Среќен Чорапи Шведската Национална Правец На Жените И Мажите Чорапи Еластичен Удобна Памучна Мажи

DEN 556.80
DEN 473.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Име Мажите Sock Материјал Памук,Spandex,Полиестер, Боја Вид Шарени Точки Шарени Големина 37-43 Пол Мажи,Машки Функција Не се лизга,Дише,Absort Пот,Удобно Пакување 4 Пара/многу
4 Пара Парови Краток Sock Среќен Чорапи Шведската Национална Правец На Жените И Мажите Чорапи Еластичен
Удобна Памучна Мажи Жени Чорапи Meias Материјал : Памук,Полиестер,Spandex; Тип Боја : Боја Точки Шарени; Стил : Практична, Личност,Секојдневен,Мода,Новост; Пол : Мажи,Машки; Костум За Сезона : Пролет,Лето,Есен,Зима; Функција : Удобно,Анти-триење,Не се лизга,Дише,Absort Пот,Анти-бактериски; Пакување : 4 Пара/многу; Sock Пакет : Opp Вреќа. Во овој магазин,"случајно мешање" избор на Боја не е поддржан
Поради снимање техники и осветлување и други причини,ќе предизвика разлики помеѓу слики
и стоки,ве молиме да се разбере!!! Машки чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 24.5 беа 25,5 25 26 26.5 27 27.5 28 ЕУР 39 40 41 42 43 44 45 46 НИ 7.5 7 8 9 8.5 9.5 10 10.5 велика БРИТАНИЈА 6 6.5 7.5 7 8 9 8.5 9.5 Женски чорапи големина на конверзија табела Нога Должина(cm) 23 22.5 23.5 24.5 24 25 беа 25,5 26 ЕУР 35 36 37 38 39 39 40 40 НАС 5 5.5 6 6.5 7.5 7 8 8.5 велика БРИТАНИЈА 4 4.5 5 5.5 6 6.5 7.5 7
​ ​
За Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел;
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност задолжени од нивните земјата;
3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе
опциите за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете
плаќање помогне ,тоа може да ви помогне.
За Превозот
1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 30-45days, некои coutry ќе трае 35-60
дена,EMS 7-20days.
2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим, секоја промена
момент.И понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царинската царинење.На тој начин ве молиме почекајте
трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Ако не примите објект во рок од триесет дена,ве молиме контактирајте со нас,и тогаш ние
ќе ви помогне да ги пратите на тоа.
3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ние Секогаш ќе обрне внимание на најновите динамичен информации,
пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи кршен,па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,
или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе
испраќање на нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање,бидејќи еднаш парцели
испраќање,ние не може да промени ништо!
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку
вие сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши
проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Кон својствата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
LKLJJ0415
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
датум:
20170908
Шема:
Шарени Точки Шарени Чорапи
sock стил:
Личност,Новина,Мода,Секојдневен Sock
Пол:
мажите,машки чорапи
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима Sock
Sock Функција:
Удобно,Анти-триење,Не се лизга,Дише,Трајни Чорапи
Големина:
37-43
Пакување:
4 Пара Чорапи
sock пакет:
OPP вреќа
Пазарната Вредност:
10$

Најдобри предлози во категоријата