.

.

2017 Есен Зима Mens Памучни Чорапи Солидна Боја Мажите Бизнис Чорапи Дебел Човек се Облекуваат Чорапи Бело/Црна/Сива 5pairs Големина 39-44

2017 Есен Зима Mens Памучни Чорапи Солидна Боја Мажите Бизнис Чорапи Дебел Човек се Облекуваат Чорапи Бело/Црна/Сива 5pairs

DEN 658.56
DEN 527.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ве Молиме Љубезно Забелешка!!!
1 : Можеби понекогаш транспорт брзина бавно, ако е датум на испорака ќе заврши и пакет уште не е пристигнат , ве молиме да ни даде порака , ние може да се прошири за заштита на денот.
2 : Ако пакетот не пристигне во рок од 60 дена (Бразил е во рок од 90 дена),а вие не сакате да чекате повеќе, ние и ветуваме ние ќе им даде целосна наплата.
3 : Бидете сигурни дека вашето тело мерење навистина натпревари на нашата детали големина, на пример : половината , колковите. Ако не сте сигурни за вашата големина, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви ги даде право советот.
4 : Кога ќе цел предмети, ве молиме оставете го целосното име на примачот, детални адреса , вклучуваат улица број и куќен број. Ова е многу важно.
ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Материјал : 90%Памук + 10%Spandex Големина : ЕУР 39-44 ( нога должина 25-27cm) Пакет : индивидуални пакет по пар 5pairs/многу, мешана боја
Лесно Шопинг
pls употреба на шопинг количка да се направи цел повеќе од еден објект,кликнете
"View Мојата Продавница" или "View My Врвот Продажба на Производи"
на горниот десен агол на страницата, тогаш
Додади во Кошничка - Продолжете со Купување - Прикажување на Шопинг Кошничка
- Ги Проверите Сите Ставки - Купи Сега
Плаќање
1. Начин На Плаќање : Зачувам; Paypal; Т/T;Western Union.
2. Уплатата треба да се изврши во рок од 7days на поставување на својата цел.
3. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот
1. Цел нормално ќе биде предаден во рок од 72 часа по уплатата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,
инаку,ние ќе брод вашата точка база на вашиот Зачувам адреса,па направи
сигурни дека тоа е точно.
3. Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на пратката
метод. Нормално ,тоа трае 10-30 дена да пристигне со авион Mail,и
земете 5-15 бизнис од Експрес(EMS,UPS-от,DHL).Обично во јужна Америка
превозот време ќе биде неколку дена подолго од погоре.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,како што е губење на време
во царина или други евентуалното одлагање.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога
да не примите вашата точка на време.Ако не добиете предмети во рамките на
30days. со авион Mail(15days од Express), ве молиме контактирајте со нас.И тогаш ние ќе
ви помогне да се земе тоа.
Врати/Размена
1. Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.
2. Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дневна
откако ќе прими пакет, И контакт со неисправни предмети количина
и јасна слика. Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 1-3 дена,и
ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето
и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.
3. Ако сте задоволни со производи, среќни со договорот. Ве молиме да ни даде
позитивни повратни информации.тоа е многу важно за нас, ви благодарам многу!
Среќен Шопинг Онлајн

Кон својствата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
MS047
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук
Материјал:
90%Памук +10%Spandex
боја:
Црна,Сива,Морнарица,Бела,Светло Сива

Најдобри предлози во категоријата