.

.

Висок Квалитет Чорапи Мажите Музички Забелешка Пиво Печатени Памук Хип Хоп Долго Среќен Смешно Сокс Harajuku Дизајнер Calcetines Meias Машки Нови

Висок Квалитет Чорапи Мажите Музички Забелешка Пиво Печатени Памук Хип Хоп Долго Среќен Смешно Сокс Harajuku Дизајнер Calcetines

DEN 109.92
DEN 105.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Пакет Се Вклучени :
1x пар
Големина : Една големина
Пакување : opp вреќа
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Таму може да се 1-2cm отстапување постои.
2.Бојата може да не се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори.

Кон својствата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Памук
Бренд Име:
PANEY QUIN
Број На Модел На:
P066
Sock Тип:
Повик

Најдобри предлози во категоријата