.

.

PEAJOA Бренд Секси Чиста Мека Чорапи За Мажи Најлон свила Мажите Тенки чорапи Господа Фустан одговара Чорапи Формално висок квалитет Сокс

PEAJOA Бренд Секси Чиста Мека Чорапи За Мажи Најлон свила Мажите Тенки чорапи Господа Фустан одговара Чорапи Формално висок

DEN 387.36
DEN 318.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


PEAJOA Бренд Секси Чиста Мека Чорапи За Мажи Најлон свила Мажите Тенки чорапи Господа Фустан одговара Чорапи Формално висок квалитет Soxsockss Man
Бесплатни големина, една големина одговара за сите НАС 7-11, ЕВРА 39-44, 25-27cm
Ве молиме дозволете ни да знаат дека кога ќе имаат било каков проблем, ви благодарам!
(Ве молиме забележете дека поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти за себе.)

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
PAH-001G
Sock Тип:
Се облекуваат
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
PEAJOA
боја:
3 Боја на располагање
Функција:
softy , чиста , удобно

Најдобри предлози во категоријата