.

.

5 Пара/Многу Глуждот Чорапи Мажите Моден Бренд Знаме Печатење Памучни Чорапи Машки Секојдневен Кратки Чорапи Mens Слатки Подароци

5 Пара/Многу Глуждот Чорапи Мажите Моден Бренд Знаме Печатење Памучни Чорапи Машки Секојдневен Кратки Чорапи Mens Слатки Подароци

DEN 815.52
DEN 440.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Лето Чорапи Глуждот Кратки Чорапи Мажи
Продавачот Попуст на сите Производи
Ќе добиете $1.00 исклучување на нарачки над НАС $18.00
Ќе добиете $2.00 исклучување на нарачки над НАС $35.00
Ќе добиете $8.00 исклучување на нарачки над НАС $99.00
(Вкл. превозот на трошоците)
1.Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво. Кога ќе продолжи со проверка на страница, Продавачот Попуст ќе биде автоматски се пресметуваат.
2. Ние, исто така, ја прифати Капка Превозот наредби .Доколку имате потреба,можете да контактирате со нас.Добредојде! Дозволете ни да се одржи на долг и стабилен партнерство.
Answer : ___________________________ Note : да ја ДОДАДЕТЕ нашата продавница до продавница листата,за да стане нашата продавница е ВИП.Ние ќе ви испрати промотивни информации и сини картони, на редовна основа.
!! МОЖЕТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ПОДАРОК КУТИЈА ИЛИ НЕ!!
Купувачот Забелешка :
1.За sock е големина ,таа се вклопи во ЕУ 38-43.можеби различен стил не ќе иста големина ,но тоа е уште да се вклопат ЕУ 38-43 . дека не квалитет проблем ,тоа е нормално.
3.Секој многу има 5 парови , со 5 бои,и можете да изберете подарок кутија или не.
НИ ГОЛЕМИНА 6.5-9 ,ЕУ 38-43
5 Пара/Многу Глуждот Чорапи Мажите Моден Бренд Знаме Печатење Памучни Чорапи Машки Секојдневен Кратки Чорапи Mens Слатки Подароци Топла Продажба 2017

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
BSS2638
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Sumery Su
Sock Тип:
Повик
Висок:
Глуждот
Sock Тип:
Глуждот Чорапи,Кратки Чорапи
Големина:
EU38-43,US6.5-9
Карактеристики На Производот 1:
ја апсорбира потта
Карактеристики На Производот 2:
Дише
Карактеристики На Производот 3:
Удобно чорапи
Карактеристики На Производот 4:
Хуманизирано Дизајн
Карактеристики На Производот 5:
На високо-одделение Ткаенини
Употреба:
Роденденски Подароци,Вљубените Подароци,Слатки Подароци
Пакување:
Подарок Кутија Или OPP Кеси
Обработка на време:
24 часа

Најдобри предлози во категоријата