.

.

5 Компјутери/Многу 2018 Нови Лето 2-6 Години Децата Девојки Чипка Чорапи Бебе Памук Кавга Прилично Принцеза Мрежа Деца Дише Чорапи

5 Компјутери/Многу 2018 Нови Лето 2-6 Години Децата Девојки Чипка Чорапи Бебе Памук Кавга Прилично Принцеза Мрежа Деца Дише

DEN 100.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Не Пета,Одговараат За Бебе Девојки 2-6 Години
Стилот На А1
Стилот На А2
Стил Б1
Стил B2
Стилот На Ц1
Стил C2

Кон својствата

Големина:
2-6 Year
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
GS001
Бренд Име:
Ozijun
Материјал:
Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки

Најдобри предлози во категоријата