.

.

Пролет нови туту sock чипка нето предиво деца кратки чорапи бебе памук слатка лак јазол чорапи

Пролет нови туту sock чипка нето предиво деца кратки чорапи бебе памук слатка лак јазол чорапи

DEN 186.24
DEN 166.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГОЛЕМИНА S Пети да пета за 11.5 cm,Пета да чорапи цевка за 8.5 cm за околу 0-2 години бебе М Пети да пета за 12.5 cm,Пета да чорапи цевка за 10.5 см за околу 2-4 години бебе L Пети да пета за 14cm,Пета да чорапи цевка за 12cm за околу 4-6 години бебе

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Материјал:
Акрилик,Spandex,Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
KA122820170322
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
Tukla бебе

Најдобри предлози во категоријата