.

.

5 Бои Девојки Хулахопки Чорапи Деца Девојки Симпатична Тенок Pantyhose Чорапи Сомот Хулахопки Висока Полна Нога Чорапи 3~8T

5 Бои Девојки Хулахопки Чорапи Деца Девојки Симпатична Тенок Pantyhose Чорапи Сомот Хулахопки Висока Полна Нога Чорапи

DEN 81.12
DEN 69.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


5 Бои Девојки Хулахопки Чорапи 2016 Деца Девојки Симпатична Тенок Pantyhose Чорапи Сомот Хулахопки Високи Чорапи Целосна Нога Чорапи 3~8 T
Опис
Најновата Мода Девојки Деца Смајли Порибување Танц Хулахопки!!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : Како на сликата шоу
Ново во Мода Материјал : Кадифе Големина : Оние Големина Одговара за 3-8 години се Препорачува Висина 100-130 cm
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме. Постои 2-3 cm разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет се вклучени : 1x Хулахопки
Плаќање и Испорака

Кон својствата

Големина:
One Size
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Тесни
Број На Модел На:
Девојки Хулахопки Чорапи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер

Најдобри предлози во категоријата