.

.

Кратки Чорапи Смешно Ретро Уметност Сликарство Карактер Шема за Жени Мажи Harajuku Дизајн Сокс Calcetines Van Gogh Во Цевката Чорапи

Кратки Чорапи Смешно Ретро Уметност Сликарство Карактер Шема за Жени Мажи Harajuku Дизајн Сокс Calcetines Van Gogh Во Цевката

DEN 154.08
DEN 103.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации,може да се 1-2cm грешка. Сликата е само за референца , те молам направи објект како стандард. За Боја Разлика : Разни видови на компјутери и монитори покажат истата слика малку поинаква.
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати. 2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Испорака на други земји : Општо земено , Ќе брод вашата нарачка од Кина од страна на Кина Пост Redistered Воздух Пошта во 3-7 работни дена . Тоа е за 15-60 дена за повеќето земји , во некои земји, може да трае повеќе денови, како што се Бразил ,Аргентина. Ако е датум на испорака доаѓа , но не сте се примени на објект , можете да контактирате со нас се прошири датум на испорака . Се враќа : Ако сте примиле неисправни или погрешен точка , или било какви други проблеми , ве молиме прво контактирајте со нас bedore ќе се направи нешто . Ние ќе ви понуди задоволително решение. Се обрне внимание на вистинската боја . Тоа може да се разликува малку од слики поради различни monitor display. Повратни информации : ве Молам, дај ми 5 ѕвезди и да го оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, доколку постои било каков проблем . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации . Ви благодариме за доаѓање се Очекува

Кон својствата

Големина:
All Code
Бренд Име:
famobrsi
Материјал:
Памук,Полиестер
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
YWMX-0050
Објектот Должина:
one size
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
боја:
Боја На Различни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жени,Девојки
Sock Тип:
Повик,PolyesterItem
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Sock
Погоден Сезона:
Пролет, Лето, Есен
Повод:
Повик Отворен Патување
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
Чорапи,Socking

Најдобри предлози во категоријата