.

.

Топла тенка црна лак leggings Жени над коленото Чипка Најлон Чорапи Женски Секси Чорапи Бедрото Долги Чорапи Секс Облека 023

Топла тенка црна лак leggings Жени над коленото Чипка Најлон Чорапи Женски Секси Чорапи Бедрото Долги Чорапи Секс Облека 023

DEN 177.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ви благодариме
Се врати и враќање
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
За превозот
1. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
За превозот
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара
ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат
заврши во рок од 3 дена.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Микрофибер,Полиестер
Објектот Должина:
about 60 CM
Број На Модел На:
sw023
За публиката:
Жените бедрото високи чорапи
дизајн:
тесни чорапи
Вклучуваат:
тесни Кубанската Пета Чорапи
Стил:
секси Порибување
боја:
црна,бела,Тен,црвена
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата