.

.

Моден 1 Пар Симпатична Девојки Чорапи 3D Уво Цртан филм на Животните зоолошка градина Памук Мека Сокс Креативни Kawaii Џамбо Чорапи

Моден 1 Пар Симпатична Девојки Чорапи 3D Уво Цртан филм на Животните зоолошка градина Памук Мека Сокс Креативни Kawaii Џамбо

DEN 64.80
DEN 49.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драги Пријатели На :
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница , ние сме manufature директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет на предмети ,исто така и ние ќе deveop на нови објекти често,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно!
Опис : Материјал : Памук, Големина : 35-39 Тип : Како на сликата покаже Пакет Листа : 1 Пар 3 D Животни Чорапи
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка,Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Превозот :
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "http : //ntrack.sellerstool.com/" САД : 10 - 35days.
Велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена.
Бразил и Русија : 30-60 дена.
Други земји : 15-55 дена.
Тоа може да биде подолг. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$.Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место !Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите)ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот. Повратните информации :
Вашиот коментар е многу важно за нашата продавница,доколку сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари, ние ќе го цениме тоа многу Враќа :
Ако предмети оштетени или во транзит, немојте да се грижите, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас,ние ќе им даде надомест на штета.ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши.купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени. Превозот на плаќање не се враќа. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети ,ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил,ние сме подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас,однапред ви благодариме,нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота) Пекинг Време Ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.

Кон својствата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Објектот Должина:
about 18cm
Бренд Име:
LNRRABC
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Големина:
For foot 22.5cm-24.5cm
Стил:
Kawaii,Лолита

Најдобри предлози во категоријата