.

.

висок појас отворена crotch транспарентен fishnet чорапи црни секси чорапи жените pantyhose црево Танц Leggings секси долна облека 022

висок појас отворена crotch транспарентен fishnet чорапи црни секси чорапи жените pantyhose црево Танц Leggings секси долна

DEN 202.56
DEN 172.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
За превозот
1.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат
заврши во рок од 3 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара
ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Spandex,Микрофибер,Полиестер
Број На Модел На:
SW022 8711
За публиката:
Жените бедрото високи чорапи
дизајн:
тесни чорапи
Вклучуваат:
тесни Кубанската Пета Чорапи
Стил:
секси Порибување
боја:
црна,бела,Тен,црвена
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата