.

.

МАЧКА Топло, удобно памук бамбус влакна девојка жените чорапи глуждот ниска женски невидливи боја девојка момче hosier 1pair=2 парчиња WS75

МАЧКА Топло, удобно памук бамбус влакна девојка жените чорапи глуждот ниска женски невидливи боја девојка момче hosier 1pair=2

DEN 37.92
DEN 35.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ws79
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
rumila
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Животните
Објектот Должина:
one size
Пол:
девојка мажи
Сезоната:
лето,зима,autume,пролет
Повод:
Повик
Име:
женски чорапи
Посебни Употреба:
топло женски Чорапи
боја:
случаен боја
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата