.

.

haisum 2018 Лето Нови Супер Еластичен Магичен Хулахопки Жените Collant Секси Свила Чорапи Анти-кука Тенка Pantyhose Медиуми HN31

haisum 2018 Лето Нови Супер Еластичен Магичен Хулахопки Жените Collant Секси Свила Чорапи Анти-кука Тенка Pantyhose Медиуми

DEN 173.28
DEN 165.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Љубезно ве молиме да не остави Негативни Повратни информации пред contacing со нас; Било прашање на вашата цел, pls не двоумете се да не контактирате во било кое време.Ние сме одговорни за сите предмети што се во продажба, не нека купувачот страдаат било каква загуба. (понекогаш цел изгуби или да се одложи може да се случи бидејќи ова е прекугранични пратката и ние не може да се контролира во транзит. но сепак ние ќе ви ги даде најдобра услуга за да се направи се работи што не можат да се контролираат,се надевам дека ќе можат да го разберат.) Цел помалку од 5 долари, ќе испрати вашата нарачка од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, со цел да ги зачувате вашите трошоци, Само може да се следи следење на информации leaved од Кина. Превозот време е за 15-60 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 40 дена( Бразил 60 дена ), ве молиме контактирајте со нас,ние ќе продолжи датум на испорака за вас. Ако се уште не ја прими пратката по 90 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе целосна наплата вас. (90 Дена за Бразил,Белорусија, Аргентина) не се применуваат во рок од 60 дена од денот на спорот,ова е Несакана. Цел повеќе од 5 долари, ќе ја испратите вашата нарачка од страна на Aliexpress стандард на превозот и provice следење на број за слободни.
Notice1 : бидејќи на Русија локалната политика,руската купувачите име мора да биде целосно име и презиме, Инаку не можете да ја прими стоката, ве молиме имајте во предвид Notice2 : крзно и шалови е мала барака на косата ,тоа е не може да се избегне,pls забелешка. Notice3 : ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво,ние ќе го прават нашите најдобри за вас. Notice4 : Затоа што екранот на мониторот е различен, тоа може да биде малку надвор боја , ве молиме да се разбере Превозот политика На тежина Не повеќе од 2 КГ Известување 1) Како и ние не само продаваат предмети преку интернет, но исто така и промет на големо наредби од локалните продавници и агенти, некои од големини и бои можеби распродадени. Нашите акции се менува брзо и на нашиот веб-сајт не е секогаш во тек, ве молиме да се разбере и контактирајте нè за нашето ажурирани акции. Во секој случај, ние ќе ве контактираме веднаш штом ја процесираме вашата нарачка 2) Бидете сигурни дека ќе го потврдите Адресата и Телефонскиот Број за време на својата цел. Вашиот Телефонски Број е потребно за поштата, со цел да се контактира со вас ако има било какви проблеми за време на испорака. Ве молиме имајте предвид дека ние не ќе рефундирање на вашите превозот надомест во случај Предмети се вратени во Кина поради погрешна адреса или недостаток на Телефонски Број. 3) Ако ние добиеме точна висина, тежина и биста големина на слој кој што обично се носат, ние може да се направи подобро се вклопуваат! 4) За полесно обичај бистрина, ние ќе се отстранат на нашиот бренд на производи. Во прилог на тоа, ние ќе го одбележи пакет како подарок и во помала вредност за да се избегнат даноците. Но, ако пакетот е проверен од страна на Царинската управа за било која причина, било даночни пријави се на купувачот одговорност. Ние нема да бидат одговорни за било каква данок направени.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чорапи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
hn31
Објектот Должина:
free size
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
haisum

Најдобри предлози во категоријата