.

.

Нова Секси Жени Една Линија Сјајна Pantyhose Масло Сјајна Обликувањето Порибување Pluse Големина Обликувањето Pantyhose Висок Квалитет Секси Тесни FX12

Нова Секси Жени Една Линија Сјајна Pantyhose Масло Сјајна Обликувањето Порибување Pluse Големина Обликувањето Pantyhose Висок

DEN 479.04
DEN 312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нова Секси Жени Една Линија Сјајна Pantyhose Масло Сјајна Обликувањето Порибување Pluse Големина Обликувањето Pantyhose Висок Квалитет FX12
Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој
компјутер
Функција :
Вентилација,пот, влага отпорни Убава нога,обликот на телото Супер
силна еластичност.
Ултра Тенок,повеќе атрактивни.
Совршен подарок за себе или за вашите пријатели.
Спецификација :
Боја : Црна,беж,Сива,
Packgae Вклучуваат :
1 x Секси Хулахопки

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер,Rayon
Број На Модел На:
18030207

Најдобри предлози во категоријата