.

.

BIVIGAOS Лето Супер Еластичен Магичен Хулахопки Жените Collant Секси Свила Чорапи Анти-кука Тенка Pantyhose Медиуми Секси Nylons Жени

BIVIGAOS Лето Супер Еластичен Магичен Хулахопки Жените Collant Секси Свила Чорапи Анти-кука Тенка Pantyhose Медиуми Секси Nylons

DEN 479.52
DEN 288.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте во мојата продавница!
Големината може да биде различен од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : Chinlon Боја : црна, голи Големина : слободен големина,една големина ( Супер еластичен ) Одговара за : висина 150-180 см , Тежина помалку од 80 КИЛОГРАМИ
Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран. Може да биде најблиску натпревар во фотографии. Ако имате било какви прашања, ве молиме прашајте!
Превозот и ракувањето со
Ние, исто така продаваат на други производи, ако треба други елементи, можете да пратите e-mail на нас, кажи ни производите информации (количина, бои и квалитетот на фотографијата ќе биде подобро). Ќе ја пресметаме цената и превозот на трошоците, обидете се да ви даде најдобра цена. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ако објектот не е компатибилен или употребливи оштетен,ве молиме вратете го во рок од 7 дена.
Ве молиме e-mail на враќање адреса и детали за целосно враќање на средствата.
Меѓутоа,ќе ги сноси трошоците за враќање, освен ако објектот е спорно. Ви благодариме
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети доколку ставката што сте ја примиле е задоволувачки. Благодарение толку многу за вашата купување !
Плаќање
1.Ние обично го прифати многу начини на плаќање
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно, пред да се изврши плаќање.
3. Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве Молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.

Кон својствата

Големина:
Free Size
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Најлон
Бренд Име:
BIVIGAOS
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
pantys медиуми
Материјал:
Chinlon
боја:
Црна, Голи
Style1:
сјајна pantyhose
style2:
медиуми pantis жена
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата