.

.

висок квалитет на овошје банана Жените 3D чорапи Печатени Обрасци Памук Anklet корејски Чорапи Унисекс

висок квалитет на овошје банана Жените 3D чорапи Печатени Обрасци Памук Anklet корејски Чорапи Унисекс

DEN 80.64
DEN 77.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


висок квалитет на овошје банана Жените 3 D чорапи Печатени Обрасци Памук Anklet корејски Чорапи Унисекс

Кон својствата

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Број На Модел На:
sxa28381
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук,Полиестер
Објектот Должина:
19cm
Бренд Име:
YUChaner

Најдобри предлози во категоријата