.

.

3pcs/set Бесплатен Превозот Филтер+HEPA+Филтер Маска Правосмукалка Прибор Делови или Филипс FC8264 FC8262 FC8260 FC8208 FC8256

3pcs/set Бесплатен Превозот Филтер+HEPA+Филтер Маска Правосмукалка Прибор Делови или Филипс FC8264 FC8262 FC8260 FC8208 FC8256

DEN 615.84
DEN 431.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Компатибилен со : FC8264 FC8262 FC8260 FC8208 FC8256 pakage вклучуваат : 1x Filter(случаен боја) 1x HEPA Филтер 1x Outer правец на филтер маска
Услови и правила - Вие подобро знаете за овие
Ние прифаќаме сите наброените методи за плаќање од страна на Aliexpress. Детали : http : //www.aliexpress.com/help/new Contact Us.htm
1. Сите парцели ќе бидат испратени преку Aliexpress службен превозот метод, и тие ќе бидат сите следат.
2. По парцела испратени надвор, тоа ќе стане неконтролирано. Ние ќе го цениме вашето трпение во текот на рок на испорака. Проценка времето за испорака е 15~35 дена за повеќето земји (освен за Бразил)
Имајте на ум 1 : Ние не сме одговорни за било данокот, ДДВ и на обичаите на купувачот земјата.
Забелешка 2 : Ако во 45 дена да не ја прими пратката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе поднесе барање со превозот агент.
Доколку во текот на 60 дена (од 90 дена за Бразил) вие не ја прими пратката, ние ќе издаде целосна наплата за вас.
Ние ќе ја испрати од руски Пост или курир во Русија (CDEK/ДПД/IML,итн.). Испорака ќе се 2-15 работни дена за повеќето област. Ве молиме не го остави негативни повратни информации или да се отвори спорот без комуникација со нас. Без оглед на тоа што проблемот да се исполнат, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ако ние ги игнорираме вашето барање, или, ако ние не може да понуди издржано решение, можете да го отворите спор за заштита на вашите права.
Забелешка : Ако на следење на статусот е абнормален, ве молиме дозволете ни да се јавите на превозот агент да поднесе барање. Пратката може да биде загубена/ враќање/ или само го одложи за разумно фактори.

Кон својствата

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
FC8264 FC8262 FC8260 FC8208 FC8256F C8258
Вакуум Дел Тип:
Филтри
Бренд Име:
BPfire

Најдобри предлози во категоријата