.

.

Weiou 7mm Рамна Цевка Shoelace Стилови Атлетски Спортски Патики Bootlace Мулти Боја Полиестер Shoestring За Патики Чизми

Weiou 7mm Рамна Цевка Shoelace Стилови Атлетски Спортски Патики Bootlace Мулти Боја Полиестер Shoestring За Патики Чизми

DEN 50.40
DEN 47.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Weiou 7mm Рамна Цевка Shoelace Стилови Атлетски Спортски Патики Bootlace Мулти Боја Полиестер Shoestring За Патики Чизми
Големина : 125*0.7 CM
Акции Бои : 12 Бои кои можете да изберете.
Ние, исто така може да ги прифати приспособен должина и боја според вашето барање како примерок цел,ве Молиме контактирајте со нас за помош. Купувачи ве молиме имајте во предвид : ве Молиме да го пополните вашето име и презиме во превозот адреса,И бидете сигурни дека rightshipping адреса И поштенски код.Ако не го направите тоа,вие може да не бидете во можност да го добиете вашиот пакети. Shoelace тоа е чевли очи светот!
Еден Пар на Високо Квалитетни Shoelace Може да Го подобри Одделение на Чевли.
На Shoelaces е Во согласност Со Меѓународните Стандарди, а Тоа е Заштита на Животната средина;Вистинските Бои Може да Варира во зависност Од Бојата на Вашиот Екран Поради Монитор во Боја Ограничувања.
Answer : ___________________________ Note : 1.Во зависност од персоналниот компјутерски монитор, ќе има Хроматските аберации, кој е нормален феномен. 2.Shoelaces има должина грешка,грешка опсегот е околу 1-3cm. Како да се избере должина од shoelace?
Најдобар Начин да се Најде Должина на Shoelaces што Ви Треба е да се Утврди Колку Пар на претходно биле вклучени На Чевли Имаат .
Weiou Shoelaces Обичај Должина Препораки :
1.Големина
125cm * 0.7 cm ;
2.Боја
Бела,Црна,Лосос,Морнарица,Инфраред,Сива,Нане,Залив,Темноцрвена ,Off-бела,Жолта;
3.Материјал
Полиестер + Пластика совети;
4.Логото
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets;
5.Бруто Тежина
За 20g / Пар;
6.Објектот Карактеристики
Висока јачина ; Добра изолација propertie; отпорни на Абразија; Хемиски отпорни ;
7.Примена Предмет
Спортски Чевли,Секојдневен Чевли на Децата Чевли,Брендирани чевли,итн;
8. Сертификат
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE
9.Најголемиот Дел Цел
Ако сакате да се направи најголемиот дел цел,ве Молиме контактирајте со нас за да добиете подобра цена.
Забелешка : Ако сакате да направите нарачка ве молиме изберете вистинската големина од листата ,ако не можете да најдете колку сакате ,можете да ме остави порака за должината сакате.
Пакетот вклучува :
1 пар на рамен shoelaces(1 пар=2 парчиња)
Производот Се Прикаже :

Кон својствата

Должина:
70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 150cm, 160cm
Бренд Име:
Weiou laces
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
NBFSL01
Функција:
Рамен,Добра изолација својства
Тип На Објект:
Shoelaces
Објектот:
Станот Спортски Shoelaces
боја:
Црно Бело, Жолто и Сино и така натаму;
Материјал:
Полиестер + Пластика совети;
логото:
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets;
Сертификат:
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE
Должина:
125cm length,Support Customized length
Ширина:
0.7cm, Support Customized Width
Пакет:
1 пара/ OPP Polybag

Најдобри предлози во категоријата