.

.

EYKOSI Анти се Лизга на Мраз Cleats Чевли се Подигне Gripper Crampon Скок Отворено Снег Прошетка Влечење

EYKOSI Анти се Лизга на Мраз Cleats Чевли се Подигне Gripper Crampon Скок Отворено Снег Прошетка Влечење

DEN 166.56
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Анти се Лизга на Мраз Cleats Чевли се Подигне Gripper Crampon Скок Отворено Снег Прошетка Влечење Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Брзо и лесно да се стави на или полетување. Доволно мал за да го носите во вашиот џеб за итни случаи. Ремени ќе ги собере сите видови и големини на обувки. Обезбедувајќи влечење за да се избегне губење на вашиот основа на мразот. Лесни уште силни и издржливи. Спецификација : Тип : Дупчиња Материјал : Силика гел, Полиестер влакна Големина : Слободен големина Должина : 14.5 cm/5.71"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 пар(2 парчиња) Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен Нема мало пакет. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 пар(2 парчиња) x Прошетка Cleats(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Кон својствата

Тип На Објект:
Мраз Gripper
Број На Модел На:
8QQ200017
Бренд Име:
EYKOSI
Материјал:
Силика гел, Полиестер влакна

Најдобри предлози во категоријата