.

.

4x Нови Нозе Заштитник Чевли Назад Пета Силиконски Гел Внесува Табани Перница Влошки

4x Нови Нозе Заштитник Чевли Назад Пета Силиконски Гел Внесува Табани Перница Влошки

DEN 31.20
DEN 26.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


4x Нови Нозе Заштитник Чевли Назад Пета Силиконски Гел Внесува Табани Перница Влошки
Спецификации :
Направени од издржлив силиконски материјал и не ги повредат вашите чевли.
Лесно да се инсталира, најдете места за нозете треба да се заштити.
Одговараат за нови чевли, и висока пета.
Тип : Пета Подлога
Материјал : Силикон
Карактеристики : Корисни, Нежно, Чисто, Лесна за Употреба
Големина : 10.5 см x 1cm/4.13" x 0.39" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење .
Пакет Се Вклучени :
1 x 4 Pcs Пета Влошки

Кон својствата

Број На Модел На:
8804422
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
чевли перница
Бренд Име:
SANWOOD

Најдобри предлози во категоријата