.

.

Weiou Мода Јаглерод Ткаат Преносот На Топлината Рамен Персоналните Замена Shoelace Галакси Слива Цвет Полиестер Чевли Laces Стрингови

Weiou Мода Јаглерод Ткаат Преносот На Топлината Рамен Персоналните Замена Shoelace Галакси Слива Цвет Полиестер Чевли Laces

DEN 81.60
DEN 70.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Weiou Мода Јаглерод Ткаат Преносот На Топлината Рамен Персоналните Замена Shoelace Галакси Слива Цвет Полиестер Чевли Laces Стрингови
Ние, исто така може да ги прифати приспособен должина и боја според вашето барање како примерок цел,ве Молиме контактирајте со нас за помош.
Weiou Shoelaces Обичај Должина Препораки :
1.Големина
114cm*0.8 cm ; 2.Боја
7 БОИ кои може да изберете од; 3.Материјал
Полиестер + Метал совети; 4.Логото
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets; 5.Бруто Тежина
За 20g / Пар; 6.Објектот Карактеристики
Висока јачина;Добра изолација propertie; отпорни на Абразија;Хемиски отпорни ; 7.Примена Предмет
Спортски Чевли,Секојдневен Чевли на Децата Чевли,итн; 8. Сертификат
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE 9.Примерок такса
Бесплатен Примерок,а купувачот да си дозволат за превозот надомест. Забелешка : Ако сакате да направите една поголема цел,и сакате да се добие подобра цена,ве Молиме контактирајте со нас за помош.
Пакетот вклучува :
1 пар на shoelaces со метални aglets.
Производот Се Прикаже :

Кон својствата

Должина:
70cm, 80cm, 90cm, 100cm, 120cm, 140cm, 150cm, 160cm
Бренд Име:
Weiou laces
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
HTFSL01
Функција:
Рамен,Печатени,Еко-пријателски
Тип На Објект:
Shoelaces
Објектот:
печатени shoelaces
Бои:
Бело,Сино,Црвено,и така натаму.
Материјал:
Полиестер + Метал aglets;
логото:
Поддршка за Печатење на Логото на Пластични или Метални Aglets;
Сертификат:
Oeko-tex-100,ISO9001,SGS,CE
Должина:
45'',54'',63'',Support Customized length
Ширина:
0.8cm
Пакет:
1 пар/ opp polybag

Најдобри предлози во категоријата