.

.

Санитарните Три Менгеме Стил Редуктор 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Санитарните Три Менгеме Стил Редуктор 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 48.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големината е Цевка надворешен дијаметар . Сосема Нов,Тело материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 Материјал : SS304 Одделение од Нерѓосувачки Челик Тип : Ferrule Редуктор Цевки OD ГОЛЕМИНА на(mm) Цевка OD ГОЛЕМИНА на(mm) Цевка OD ГОЛЕМИНА на(mm) Цевка OD ГОЛЕМИНА на(mm) 19-25 32-51 51-63 63-102 19-32 38-45 51-76 63-108 19-38 38-51 51-89 76-89 19-45 38-57 51-102 76-102 19-51 38-89 51-108 76-108 25-32 45-51 57-63 89-102 25-38 45-57 57-76 89-108 25-45 45-63 57-102 102-108 25-51 45-89 57-108 32-38 45-102 63-76 32-45 45-108 63-89
Податоци Лист за Заварување на Ferrules : Цевка ОД Ferrule OD се Вклопува Три-менгеме 19 MM 50.5 1.5 MM" 25ММ 50.5 1.5 MM" 32-МИЛИМЕТРИ 50.5 1.5 MM" 38 MM 50.5 1.5 MM" 45 MM 64 MM 2" 51 MM 64 MM 2" 57 MM 77 MM 2.5" 63 MM 77 MM 2.5" 76 MM 89 MM 3" 89 MM 102 MM 3.5" 102 MM 115 MM 4"
Ние брод во светот од страна на EMS,DHL,UPS-от,Fed Ex,ТНТ,Кина Пост,E-пакет и така натаму.
Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,
но, ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор.
1)Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда(освен Одмор).
2)Ако не е секоја неочекувана ситуација(на пример,доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа),
ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро.
Ние прифаќаме : Visa Master Card Зачувам
Кога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,
ве молиме почекајте за afew минути и обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Ние брод на Aliexpress адреса САМО.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно,ви Благодариме!
Ние прифаќаме : Visa Master Card Зачувам
Кога го користите Зачувам,парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,
ве молиме почекајте за afew минути и обидете се повторно.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Ние брод на Aliexpress адреса САМО.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
И руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме,што е многу важно,ви Благодариме!
За Време На Испорака
Целосна наплата доколку производот не се примаат во гарантира испорака време се Враќа&Наплата
Целосна наплата доколку производот не се примаат во гарантира време на испорака Подолго Заштита
15 дена поголема заштита по цел завршување Враќа Екстра
Врати било каков производ,само оние кои се во совршена состојба.

Кон својствата

боја:
19mm, 25мм, 32-милиметри, 38mm, 45mm, 51mm, 57mm, 63mm, 76mm, 89mm, 102mm
Тема Спецификација:
25мм, 32-милиметри, 38mm, 45mm, 51mm, 57mm, 63mm, 76mm, 89mm, 102mm, 108mm
Техника:
Кастинг
Тип:
прирабница
Бренд Име:
YQBS
врска:
прирабница
Обликот:
Намалување на
Број На Модел На:
STCS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Кодот:
Круг

Најдобри предлози во категоријата