.

.

Еден Пар Универзална Прилагодливи Чаша Носителот Нерѓосувачки Челик Пијат Шише Носителот Брод Автомобил RV

Еден Пар Универзална Прилагодливи Чаша Носителот Нерѓосувачки Челик Пијат Шише Носителот Брод Автомобил RV

DEN 1344.00
DEN 1075.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Универзална Виткање Автомобил Брод Челик Првенство Шише Храна, Пијат Носителот
Пакувањето вклучува 2 парчиња чаша носителот
Информации за производот
материјал : морски одделение од нерѓосувачки челик
Завршна површина : mirrior полиран
Производ мерења :
Големина : 3-7/8" H x 3-3/4" W x 3-11/16" D
Се прилагодува за чаша со 2-3/8" да 3-7/8" дијаметар
Затворена длабочина : 1"
Производ карактеристики
*Тешки полиран високо квалитетен челик,покажуваат сјај на дијамант
*Виткање мали дизајн,Погодно сметководствена
*лесно се завртува out-of-the-начин кога не е во употреба,зачувате простор на вашиот автомобил,брод,јахта
*идеален за повеќето стандардни-големина на пијалаци контејнери,но исто така одговара на повеќето контејнери со рачки.
*Инсталира лесно со вклучена монтажа завртки
За експрес
Правиме сè што можеме за да брод вашата нарачка од побрзо.
Нарачките обично се испраќаат надвор или на истиот работен ден или следниот работен ден, под претпоставка дека вашите нарачки се веќе завршени и исплатени. Ќе бидете известени преку е-маил откако на вашиот објект е транспортирана со следење на број. Ниту еден од нашите производи се откажат испраќаат.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за испорака е точно пред да плаќаат,да предизвика таа не може да се промени откако цел испраќаат надвор.
За превозот метод
Во исто цена,ние ќе го избере брза испорака за вас.и ако сакате назначен за превозот,ве молиме да ни оставите порака после ставање на ред.Ви благодариме за соработката.
За повратни информации
Вашето задоволство е наш приоритет!
Ние ќе ја цениме позитивни повратни информации како многу како вас. Ако поради некоја причина на проблемот треба да се појават, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние со задоволство ќе ви помогне.

Кон својствата

Бренд Име:
HOFFEN
Материјал:
Челик
Тип:
чаша носителот
Површина:
Огледало Полиран

Најдобри предлози во категоријата