.

.

CkeyiN Жените Дами Тело Хлапак Жилет Епилатор Мини Преносни Електрични Веѓа Тример Коса Отстрани За Бикини Underarm Нога 42

CkeyiN Жените Дами Тело Хлапак Жилет Епилатор Мини Преносни Електрични Веѓа Тример Коса Отстрани За Бикини Underarm Нога 42

DEN 197.76
DEN 117.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ckeyi N Жените Дами Тело Хлапак Жилет Епилатор Мини Преносни Електрични Веѓа Тример Коса Отстрани За Бикини Underarm Нога EEBT04 45
1x AAA Батерија управувана.(батерија, не се вклучени)
Висока дефиниција, долго-траен нож се сече косата безбедно.
Тоа е идеален за лицето за нега!
Исто така, тоа е погоден за тесно и безбедно отстранување на било несаканите влакна на телото и лицето.
Чешел : на 2mm и 4mm чешел прилози се идеални за средување на веѓите и другите делови на телото.
Лесно ракување : компактна и лесна тежина за апсолутна контрола.
Спецификација :
Материјал : пластика. променливи глави за различни употреба цел. Димензии : Должина околу 12 cm
Пакет : (пак во safe меур торба)
Електрични Дама Хлапак Веѓа Shaper Веѓа Хлапак Чешел, четка за чистење, рака носителот Микрофибер Крпа за Чистење (како подарок )
Сликата покажува :

Кон својствата

Тип На Објект:
Епилатор
Употреба:
Тело,Лице,Бикини,Underarm
Број На Модел На:
EEBT04
Материјал:
Пластични
Големина:
Length around 12 cm
Бренд Име:
CkeyiN
Моќност Тип:
Батеријата
Модел:
EEBT04
Материјал:
Пластични
Големина:
Length around 12 cm
Тип На Објект:
веѓа тример
Напојување:
1x AAA Батерија(не се вклучени)
Телото Се Соочуваат Со Губење На Смена Хлапак:
Мини Дама Електрични Веѓа Тример
користат за:
Телото и лицето за нега на лицето
Пакет:
Safe меур торба
Мини Веѓа Тример :
дама хлапак епилатор
Бикини Хлапак:
Коса Отстранување Тример

Најдобри предлози во категоријата