.

.

XCQGH 30Pcs Мешани 15mm Пластични Бебе Pacifier Клип Крокодил Клип За DIY Бебе Pacifier Носителот Брадавица За Младата Аташе Sucette

XCQGH 30Pcs Мешани 15mm Пластични Бебе Pacifier Клип Крокодил Клип За DIY Бебе Pacifier Носителот Брадавица За Младата Аташе

DEN 498.72
DEN 379.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


предмет тип : пластични клипови pacifier
Состојба : 100% нови
Материјал : пластика
Големина : Прибл ширина е 15mm
Пакет : 10pcs pacifier во една opp кеси
Одговараат на возраста : 0-3 Years
Пријателски Потсетник
Note1 : 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разликата во бојата на кожата, поради монитор settings и бојата ние испрати да ви е случаен.
Note3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување
Плаќање
1. Можете да платите со ТТ, Запад Унија, Кредитна Картичка или било трансфер кој Зачувам соработуваат!
2. Ако ви треба голема количина , pls контактирајте со нас , ние ќе ви даде најдобра цена!!!
Shippment
1.Кога ќе се направи на плаќање , ние ќе брод во рок од 24 часа по уплатата потврдена. ако имате било какви промени , pls contacat ни ПОБРЗО , среќни да го менувате за вас.
2.Accordings на вашиот изберете на превозот начин , ние ќе брод вашата парцела брзо. нормално, тоа треба 10-60days на испорака. ако имате било какви прашања , pls контактирајте со нас. среќен да услуга за вас.
1. Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги , ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди повратни информации. Го цениме за вашиот вид.
2.Ако не сте satisified со производот или serice , pls се смири и контактирајте со нас. ние ќе ви даде задоволни резултат.

Кон својствата

Бренд Име:
XCQGH
Возраст:
0-6months
Материјал:
plasitc pacifier клип
Пакување:
Еден натоварени
Големина:
15mm
Број На Модел На:
C041 бебе pacifier хранење
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Функција:
Латекс Слободни,Nitrosamine Слободни,Phthalate Слободни,BPA Free,ПВЦ Слободни
Тип:
Pacifier
Е _customized :
Yes
Повод:
DIY бебе pacifier клип синџир
Брадавица За Деца:
Смешни Pacifier за Бебиња
Шема:
Солидна pacifier клипови
Употреба:
DIY бебе кукла носителот
Функција:
смешни pacifiers ,најголемиот Дел Синџир Клипови
chupetas став bebe:
Т-Клип Стил Soother Клип пластични значка клипови За Бебе
Функција:
Брадавица за младата
Модел Не:
C047 бебе pacifier клип

Најдобри предлози во категоријата