.

.

Бебе нега Pacifier Клип Бебе Кукла на Синџирот на Исхрана на Производ од Животинско Цртан филм Бебе Pacifier Анти изгубени Синџир Додатоци Висок Квалитет

Бебе нега Pacifier Клип Бебе Кукла на Синџирот на Исхрана на Производ од Животинско Цртан филм Бебе Pacifier Анти изгубени Синџир

DEN 33.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Различни мајки се овозможи истиот љубов кон своите деца.
Бебе нега Pacifier Клип Бебе Кукла на Синџирот на Исхрана на Производ од Животинско Цртан филм Бебе Pacifier Анти изгубени Синџир Додатоци Висок Квалитет
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
Симпатична животно куче дизајн
Синџирот ќе се задржи на брадавица не падне надолу
Изработени од не-токсични материјал, безбеден за децата
Мазни рабови нема да им наштети на вашето бебе
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Розова Сино Жолта
Клипот големина : Прибл. 1.54*1.18*1.02 инч/3.9*3*2.6 cm
Вкупна должина : Околу. 9.06 инчен/24.4 cm
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 2-3cm отстапување.
2. Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Пакет се вклучени :
1 x Бебе кукла синџир (Боја како ќе го изберете)
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : e Packet испорака од Кина (10 до 30 работни дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или други превозот начин.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-60 работни дена по превозот. Бразил е потребно повеќе време за 50-90business дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Ако не примате стоката за време нашето ветување време,немојте да се отвори спорот и контактирајте со нас навремено.Како што може да се сретне во исклучителни околности, како празник,лошите временски услови ,промена на политиката,далечно место,итн.Ние ќе ви помогнеме да го провери и ќе им даде целосна наплата ако не се парцела конечно.
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Работно време :
Ние работиме од понеделник до сабота,ако имате било какви прашања надвор од нашата работното време,ве молиме да ни остават massange,ние ќе ви одговори веднаш откако ќе се врати на работа. Или можете да контактирате со нас за време на нашиот работното време,можете да добиете promt одговор.
Пекинг Време 08 : 15-17 : 45
Њујорк Време 19 : 15-04 : 45
Мелбурн Време 11.15-20 : 45
Лондон Време 00 : 15-09 : 45
Имајте пријатен шопинг во нашата продавница!

Кон својствата

Тип:
Pacifier
Пакување:
Еден натоварени
Возраст:
> 0 месеци
Материјал:
pp+PS
Број На Модел На:
58537-58535
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Големина:
Pacifier

Најдобри предлози во категоријата