.

.

(10 боја ) 50pcs 1 25мм Топла D форма Kam Пластични Бебе Pacifier Атарот на Синџирот на Носителот Клипови Suspender Клипови

(10 боја ) 50pcs 1 25мм Топла D форма Kam Пластични Бебе Pacifier Атарот на Синџирот на Носителот Клипови Suspender Клипови

DEN 623.04
DEN 592.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


1. Материјал : безбеден за пластични бебе
2. Големина на : 43*25*9.5 мм со мет површина, јамка за 25mm лента
3. Боја : 10
4. Пакување : 50pcs по боја
5pcs секоја боја ако го изберат мешани боја или pls остави порака кога местото цел ако ви треба посебно пакување, многу ви благодариме.
Испорака
Експрес : DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от : 3-7days да пристигнат
Кина Пост : 2-8 недели за да се пристигне, некои далечни addrss можеби ќе треба подолго време на испорака
ако ви се допаѓа различни превозот начин, pls кликнете на превозот копчето од листата да се промени.
Данок
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок / помалку при увоз, ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ова пониска цена нема ништо да се направи со вкупната цена сте платиле, продавачот не е одговорен за tariffic
Плаќање
Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, ако сакате било кој друг начин на плаќање, pls контактирајте со нас пред да плаќаат, многу ви благодариме.
Политика На Враќање
Ако постојат некои оштетување за време на испорака или не ви се допаѓа нашиот објект кога се примени, pls контактирате со нас за ПОБРЗО преку е-маил со фотографии од оштетен производ, ние ќе го реши преку наплата / замени за навремено, обработка може да се направи само во 3 работни денови откако ќе ја прими стоката.
Повратни Информации Ценети
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, Pls се потврди приемот кога ќе добиете пакетот, контактирајте со нас пред било која од вашите negotive коментари, ние ќе ви одговори во 24 часа и се обидуваме се потрудиме да дознаете добро решение. се надеваме дека сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам однапред.

Кон својствата

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
CHENKAI
Пакување:
Комбинација на опрема
Материјал:
Пластични
Материјал Функција:
Латекс Слободни,Nitrosamine Слободни,Phthalate Слободни,BPA Free,ПВЦ Слободни
Големина:
43*25*9.5mm
Возраст:
> 4 месеци
Број На Модел На:
S017C

Најдобри предлози во категоријата