.

.

2017 бебето силикони teething pacifier клипови виножито ѕвезда бебе играчка DIY beaded pacifier носителот синџир 1PC BPA free

2017 бебето силикони teething pacifier клипови виножито ѕвезда бебе играчка DIY beaded pacifier носителот синџир 1PC BPA free

DEN 235.20
DEN 235.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[Само pacifier клип е за продажба, со pacifier и teething гел или други само за фотографија]
Сите нарачки се испраќаат во две следниот работен ден.
Personnalized pacifier клип е совршен подарок за бебето туш, крштението и раѓањето!
Големина на :
Употребата должина е околу 30cm (30cm максимум)
Сите мои производи се направени со љубов во чад слободни средина.
ЗА БЕЗБЕДНОСТ :
- Ве молам не го продолжи pacifier носителот синџир
- Ве молам не се pacifier клип во креветчето, креветчето и колички за да се избегне ризикот од strangulation

Кон својствата

Тип:
Pacifier
Пакување:
Еден натоварени
Возраст:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
muimuibear

Најдобри предлози во категоријата