.

.

Божиќ Декорација Дедо мраз/Снешко Падобран Pendant Божиќ Дрво Виси Украси enfeites де натални став arvore де натални

Божиќ Декорација Дедо мраз/Снешко Падобран Pendant Божиќ Дрво Виси Украси enfeites де натални став arvore де натални

DEN 220.32
DEN 203.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Прекрасна Божиќ падобран стил дрво виси украс;
Идеални за украсување дом, канцеларија, хотел, училиште, итн.;
Додадете празнична Божиќ воздух за вашето семејство или пријатели;
Спецификации :
Материјал : не-плетени
Боја : црвена и бела, црвена и зелена
Модел : Дедо Мраз, Божиќ Снежен Човек
Тежина : околу 115g
Падобран големина : околу 20 X 11cm/7.87 Х 4.33" (Дијаметар X Височина)
Падобран јаже должина : 24cm/9.45"
Кукла големина : околу 28 X 10cm/11.0 Х 3.94" (Должина Х Ширина)
Пакување : OPP вреќа
1 X Божиќ Pendant

Кон својствата

Бренд Име:
VKTECH
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Не-плетени
боја:
црвена и бела, црвена и зелена
Шема:
Дедо Мраз, Божиќ Снежен Човек
Падобран Големина:
околу 20 X 11cm/7.87 Х 4.33 (Дијаметар X Височина)
Падобран јаже должина:
24cm/9.45
кукла големина:
околу 28 X 10cm/11.0 Х 3.94 (Должина Х Ширина)
Тежина:
about 115g
Пакување:
OPP вреќа

Најдобри предлози во категоријата