.

.

Лето Повеќе Боја На Жените Меки Кадифени Секси Шорцеви Фланелен Боксери Мода Битник Одговара Еластичен Појас Outwear

Лето Повеќе Боја На Жените Меки Кадифени Секси Шорцеви Фланелен Боксери Мода Битник Одговара Еластичен Појас Outwear

DEN 571.20
DEN 457.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина информации : големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење.
S Должина 27 СМ Половината 62-68 CM Колковите 86-92 CM
M Должина 27.5 CM Половината 66-72 CM Колковите 90-96 CM

Кон својствата

Големина:
S, M
Бренд Име:
lunoakvo
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Половината Тип:
Средината
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Сомот
Број На Модел На:
LM170330/903
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените

Најдобри предлози во категоријата