.

.

FCCEXIO Нова Девојка е Секси Симпатична Розова Леопард Leggings 3d Испечатени Legging Модата Жените Leggings Фитнес Панталони Водат Jeggings

FCCEXIO Нова Девојка е Секси Симпатична Розова Леопард Leggings 3d Испечатени Legging Модата Жените Leggings Фитнес Панталони

DEN 527.52
DEN 369.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Leggings големина Половината Хип Должина Тежина инчен cm инчен cm инчен cm g XS - - - - - - - S 23-35 62-90 37-45 96-116 35.8 91 160 M 25-37 66-94 39-48 100-122 36.6 93 165 L 27-39 70-100 41-50 104-126 37.4 95 170 XL 29-41 74-106 42-51 108-130 38.1 97 175 ЗАБЕЛЕШКА :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
Жените Облека Големина Конверзии Европската 32 34 36 38 40 42 44 46 велика БРИТАНИЈА 4 6 8 10 12 14 16 18 Јапонија 5 7 9 11 13 15 17 19 НИ 2 4 6 8 10 12 14 16 НАС ПИСМО XS S S M M L L XL
Главен материјал : Полиестер 88% Spandex 11%
Рака мие само
Не собори сува
Не суво чистење
Не сува кајгана
Сува рамен
lron нема средна топлина
Моделот Носи Големина Информации
Јасмин
Тежина : 47kg
Висина : 170cm
Биста : 81cm
Половината : 64cm
Хип : 96cm
Панталони големина : S
Бони
Тежина : 49kg
Висина : 172cm
Биста : 83cm
Половината : 68cm
Хип : 100cm
Панталони големина : M(42)
Цреша
Тежина : 54kg
Висина : 177cm
Биста : 88cm
Половината : 70cm
Хип : 96cm
Панталони големина : L(46-48)
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Купувачот од САД.Ние ќе брод објект од страна на E-пакет.Времето за испорака ќе биде за 7-15 работни дена.
3. Купувачот од други земји.Ние ќе брод објект од Кина Пост Воздух Mail за слободни.За 10 до 45 работни дена. 4. За изразат испорака,Повеќе од $150 ние ќе ја испратите вашата предмети преку DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,SF Експрес за слободни.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-10 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . И pls кажи ни,со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже, ние ќе ви ги даде $1-3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Леопард
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
KDK
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
FCCEXIO
Шема:
Пинк леопард
Leggings:
100% Сосема Нов
Стил:
Fashion&секојдневен&young&секси
За сезоната:
Сите сезоната
квалитет:
Висок Квалитет,Одличен
Боја Стил:
Природна Боја
legins :
Мек и удобен,пријатно на телото
Legging:
Одлично за дружење дома/со пријатели
еластичен:
Многу добро,Многу еластичен

Најдобри предлози во категоријата