.

.

YGYEEG 2018 Нови Плус Кашмир Мода Leggings Жени, Девојки, Топли Зимски Светла Сомот Плетени Дебели Legging Супер Еластичен Панталони

YGYEEG 2018 Нови Плус Кашмир Мода Leggings Жени, Девојки, Топли Зимски Светла Сомот Плетени Дебели Legging Супер Еластичен Панталони

DEN 237.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купувачи се покаже

Забелешка : 1)Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите. 3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL /UPS-от за слободни превозот. 4)3-20 денови можат да добијат парцели ве Молиме чувајте го телефонот непречен Имате било какви прашања не двоумете се да контактирате со нас за Ние да се потрудиме да се реши ви Благодариме за вашата поддршка Среќен шопинг
Стоковните информации :
панталони должина : 90 cm(35.43 инчи)
половината : 50-100cm(19.5-39 инчи)
Хип : 80-115cm(31.49-45.37 инчи)
големина на : слободен Добра еластичност (погоден за 155cm178cm)
***...***Кога имате било какви прашања може да се чувствуваат слободни да контакт со нас , ние ќе го реши секој проблем за вас
На три начини. Може да се промени.
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Материјал:
Полиестер,Кашмир,Најлон,Памук,Микрофибер,Волна
Бренд Име:
YGYEEG
Број На Модел На:
K0062
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Висок
Дебелина:
Дебели
Материјал графички модел:
Полна Боја
Дебелина:
задебелување
Долги панталони:
Глуждот Должина
Знаци:
Моден
Стил:
Повик
Материјал:
Дебела Сомот Панталони
Стилот 1:
Добар Квалитет Топло Leggings
соодветни сезона:
Есен, Зима
Материјал 1:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени

Најдобри предлози во категоријата