.

.

Hua Shang Жени Висока Половината Harem Панталони Дама канцеларија Еластичен Појас Џебови Женски Секојдневен Панталони Pantalones Плус Големина 4XL 5XL 6XL

Hua Shang Жени Висока Половината Harem Панталони Дама канцеларија Еластичен Појас Џебови Женски Секојдневен Панталони Pantalones

DEN 778.08
DEN 638.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Hua Shang Жени Висока Половината Harem Панталони Дама канцеларија Еластичен Појас Џебови Женски Секојдневен Панталони Pantalones Плус Големина 4 XL 5 XL 6 XL

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
huashang
Декорација:
Џебови
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Висок
Број На Модел На:
HS1305
Големина:
3XL 4XL 5XL 6XL плус големина

Најдобри предлози во категоријата