.

.

моден женска bottoms високо еластична панталони capris удобно плус leggings американски стил популарна печати бесплатен превозот xxxxxl

моден женска bottoms високо еластична панталони capris удобно плус leggings американски стил популарна печати бесплатен превозот

DEN 720.00
DEN 367.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Директни производителот женска leggings Школка ткаенина Водат сила е многу добар. Ткаенина содржина : 92% Полиестер/Poliester,8% Spandex/Elastano Референца Димензија : СОДРЖИНИ Една Големина(S,M,L) Плус Големина(XL,XXL) 3 XL-5 XL CM CM CM Надвор должина : 92 98 104.1 Hipline : 38.5 47 56.5 половината : 30 34 41.9 нога отворање : 10 12 12.7 пред подемот : 25 29 33 назад пораст : 28 32 39.4

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Половината Тип:
Средината
Број На Модел На:
141
Материјал:
Spandex,Полиестер
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
bccsk
Шаблон Тип:
Американското знаме

Најдобри предлози во категоријата