.

.

Нови Лето Лен Шорцеви Жени Висока Половината Мода Каки Лабава Feminino Кратки Панталони За Жени Шорцеви Плус Големина М-6XL Мајка Панталони Масти

Нови Лето Лен Шорцеви Жени Висока Половината Мода Каки Лабава Feminino Кратки Панталони За Жени Шорцеви Плус Големина М-6XL

DEN 822.72
DEN 576.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови 2017 Лето Шорцеви Жени Висока Половината Мода Бела Лабава Feminino Кратки Панталони За Жени Шорцеви Плус Големина М-6 XL Мајка Панталони Масти
ПРОИЗВОД INFARMATION
Производ Infarmation Име на Производ : женски фармерки , Жените панталони , Девојки Панталони Материјал : Памук+ Полиестер Погоден За Сезона : Летни Дизајн Функција : Мода Боја : Бела Црна Каки Сина Големина : M-L-XL-2 XL-3 XL-4 XL-5 XL-6 XL Производ Индекс Еластична Не Водат Мала Умерена Повеќе Бомби Издание тип Тесни Тенок Умерена Лабава Мека Тешко Умерена Мека Многу Мека Дебелина Тенка Умерена Дебелина, се Згусне Вода Не се Мијат Избелени Висат Сув Студ Пеглање Не Суво Чистење
ПРОИЗВОД INFARMATIO
Страна Должина Половината Хип Нога Wai M 35 64-79 98-113 62 L 35.5 66-83 102-117 64 XL 36 72-87 106-121 68 2 XL Е 36,5 76-91 110-125 70 3 XL 37 80-95 114-129 72 4 XL 37.5 84-99 118-133 74 5 XL 38 88-103 122-137 76 6 XL 38.5 92-107 126-141 78 1. Белешки : ве Молиме овозможи 2-3 cm разлики поради прирачник за мерење. 2. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.3937 инч, 1 инч=2.540 cm.
1.Конечниот Квалитет Assureance Фотографии на производи е навистина? Да, слики се направени од страна на самите себе.Сите слики покажа дека е 95-98% вистина.Но, може да биде затоа што се прикаже надвор боја. Јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? Ви благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме
2.Топло Совети
На експрес превоз Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по Завршено плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ве молиме проверете ги следење imformation на следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани.
3.За Повратни Информации
Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас,
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако се задоволни Детали опис 5star Комуникација 5star Превозот Брзина 5star

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Материјал Состав:
памук + полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
2003 година
Бренд Име:
KEAIYOUHUO
Декорација:
Џебови
Стил:
Повик
Панталона Стил:
Harem Панталони
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Памук,Полиестер
Одговара Тип:
Директно
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Име:
Жените Панталони/ Женски Панталони
боја :
White / Black / Каки / Сино / Фармерки Сина
Suitbale За Сезона:
Лето
Материјал:
памук + полиестер
Дебелина:
Умерена
Популарната Елемент:
Бонбони боја
harem панталони за жени:
жените лабава панталони
бонбони боја Девојки Панталони:
Жените Големи Димензии Панталони
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
M-L-XL-2XL-3XL-4XL-5XL-6XL

Најдобри предлози во категоријата