.

.

Копното година Лето Жените Памук Мрежа Кратки Панталони Работа надвор Две Слој Фитнес Пати Кратки Панталони Носат Кул Облека Drawstring

Копното година Лето Жените Памук Мрежа Кратки Панталони Работа надвор Две Слој Фитнес Пати Кратки Панталони Носат Кул Облека

DEN 506.40
DEN 329.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Копното 2016 Година Лето Жените Мрежа Спорт Кратки Панталони Две Слој Фитнес, Трчање На Кратки Спорт Кратки Панталони Кул Салата Носат Облека
Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! Ние ќе бродови од по уплатата во рок од 3 дена. (не вклучувајќи празник) Испорака : 15-39 дена. (не вклучувајќи празник) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 60 дена.
Големина : ве молам да се споредат детали големини со твое,
Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. Ви благодариме
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Големина
Должина
Половината
Тежина
S
30 CM
68 CM
120 G
М
31 CM
72 CM
130 G
L
32 CM
76 CM
140 G
Висока еластичност
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата цел? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker; Т/T; western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 KG ќе биде испорачуван Кина пост Aimail Кој е бесплатен превозот. Ако сакате да го користите DHL, ќе мора да платат дополнителна такса. П : дали постои следење на број за мојот објект A : Да, ние брод секој ред со нивниот следење на број. Можете да го проверите статусот за достава на веб-страницата П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу парчиња на вашите предмети. Што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви Благодариме за вас истрага. Ако сакате да се купи големо количество. Ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви даде многу конкурентна цена. 2016 Лето Мода Панталони Жените Еластичен Појас Кратки Панталони Сите Жени-натпреварот Работи Лабава Солидна Мека Памучна Спортски Краток Femme

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Број На Модел На:
Моден Жените Спортски Кратки Панталони
Стил:
Повик
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Spandex,Памук
Панталона Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Полиестер
Одговара Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Sashes
Големина:
Плус големина S/M/L/XL
Сезоната:
Пролет,Лето, Есен
Тип:
Жена Шорцеви , Жена Шорцеви , Дама Панталони
Име:
Копното женски Спортски Кратки Панталони

Најдобри предлози во категоријата