.

.

Сина пол танцување Секси Жените лето кристал Шорцеви feminino тексас Фармерки Микро Мини Жан Ултра Ниски Пораст Половината Clubwear SK6457

Сина пол танцување Секси Жените лето кристал Шорцеви feminino тексас Фармерки Микро Мини Жан Ултра Ниски Пораст Половината Clubwear

DEN 806.40
DEN 685.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако не можете да го најдете она што е потребно тука,ве Молиме Онлајн Чет или Имејл со мене се чувствуваат слободно време! Ние ќе ви даде одговор ПОБРЗО.
>>Опис на производот : Големина : S(25-26) : страна должина : 10см,половината : 68-78cm,хип : 70-80см,пред crotch : 14cm. M(27-28) : страна должина : 10.5 см,половината : 72-82cm,хип : 74-84cm ,пред crotch : 14.5 cm . L(29-30) : страна должина : 11cm,половината : 76-86cm,хип : 78-88cm ,пред crotch : 15cm . XL(31-32) : страна должина : 11.5 cm,половината : 80-90cm,хип : 82-92cm ,пред crotch : 15.5 cm . Answer : ___________________________ Note : Сите големини се сите прирачник за мерење,таму ќе биде нормален 1-3 грешка. >> За Превозот :
Gernerally Што е потребно за 4-7 дена за да можете да ја добиете преку ЕМС. и тоа трае околу 15-25 дена за да можете да ја добиете преку Кина Пост воздух.
>> Гаранција & Враќа :
Ако некој објект е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса, врати се прифати, во рок од 30 дена по купувачот примање на стварта. Врати објектот треба да биде во неговата состојба. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашето достапни акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
>> Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ".
[Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.]
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
>> Контактирајте Со Нас На :
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да одговор.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Слаби
Декорација:
Копче
Панталона Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
KEYURAN
Половината Тип:
Ниска
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Состав:
Тексас
Број На Модел На:
SK6457
Материјал:
Тексас

Најдобри предлози во категоријата