.

.

8 боја pantalones mujer Зима висока половината жени панталони S-6XL,5XL,4XL Голема еластичност на оган capris pantalon femme

8 боја pantalones mujer Зима висока половината жени панталони S-6XL,5XL,4XL Голема еластичност на оган capris pantalon femme

DEN 863.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


големина
Должина
Hight половината
Средината половината
Бедрото
Хип
Ногата устата
Пред панталони
Задните панталони
S
101
53-74
55.5-78.5
41-58
64-100
22.5-33.5
25
34
М
102
57-82
60-86
43-62
69-104
24-36
Беа 25,5
34.5
L
103
61-87
64.5-91
45-64
73-107
Беа 25,5-38.5
26
35
XL
104
65-93
69-96
47-68
77-113
27-41
26.5
35.5
XXL
105
69-99
74-102
49-70
81-118
28.5-43.5
26.5
36
3 XL
106
75-104
78.5-106
51-74
85-123
30-46
27
Е 36,5
4 XL
107
79-110
83.5-112
53-78
89-129
31.5-48.5
27.5
37
5 XL
108
84-120
88-124
55-82
93-136
33-51
28
37.5
6 XL
109
89-130
93-136
57-86
97-146
34.5-53.5
28.5
38
Став os compradores :
1. Devido на medição прирачник por корист, permita 2 ~ 3 cm/0,79 ~ 1,18 "tolerância
2. Devido на diferentes configurações не computador, а кор й um pouco diferente дали објектот ем си.
3.Пред големина е големината на помошни мерења на локации,Назад за водат големина

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
058#MLH
Ткаенина Тип:
Worsted
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Никој
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Full Length
Пред Стил:
Станот
Одговара Тип:
Слаби
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Молив Панталони
Материјал:
Памук
боја:
8 боја
Големина:
S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Стил:
Моден

Најдобри предлози во категоријата