.

.

До 2015 Пролет И Лето Секојдневен Бонбони Боја Пакет Хип Диви Пати Здолниште Чекор Здолништа Жените A001

До 2015 Пролет И Лето Секојдневен Бонбони Боја Пакет Хип Диви Пати Здолниште Чекор Здолништа Жените A001

DEN 191.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
здолниште
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Најдобри предлози во категоријата