.

.

година Нови Лето Жени Секси Чипка Здолништа Женска Мода Долго Дел Здолниште Tulle Црно и Бело Здолниште

година Нови Лето Жени Секси Чипка Здолништа Женска Мода Долго Дел Здолниште Tulle Црно и Бело Здолниште

DEN 348.00
DEN 300.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2016 година Нови Лето Жени Секси Чипка Здолништа Женска Мода Долго Дел Здолниште Tulle Црно и Бело Здолниште

Кон својствата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Половината:
Природни
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
долго здолниште
Тип На Објект:
Жените Чипка Кошули
Стил:
Секси Улица
Материјал:
75%Полиестер 25%Акрил
боја:
црна/бела
Големина:
One Size
Пакување:
OPP вреќа

Најдобри предлози во категоријата