.

.

Младите Девојки Се Секси Ремени Тексас Микро Мини Шорцеви Crotch Камшик Детали Фармерки Супер Секси Тесни Женски Искушението Диско Танц Шорцеви

Младите Девојки Се Секси Ремени Тексас Микро Мини Шорцеви Crotch Камшик Детали Фармерки Супер Секси Тесни Женски Искушението

DEN 512.16
DEN 430.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема Нов
Количина : 1 компјутер *панталони
Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Совети : модел висина 162 CM, тежина 47.5 кг, облечен У големина, за референца!
Обидете Препорака :
Се обиде на персоналот
Клиентот 1 : висина 156cm, тежина 45kg, облечен S соодветна големина
Услугата 2 : висина 162cm, тежина 47.5 кг, облечен У големина, погоден
Услуга 3 : висина 168cm, тежина 54kg, облечен L големина, погоден
Поддршка 4 : 170cm висина, тежина 56kg, облечен L големина, малку се тесни
Големина на предложените изборни
S големина погодни за 40-45kg
М големина погодни за 45.5-49.5 kg
L големина погодни за 50-55kg
Ви благодариме на купувачот фотографија!
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.
Гаранција :
1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени .
2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми.
Ние ви препорачуваме купувачот контактирајте со нас преку е-Маил, кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Број На Модел На:
651#A
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Празен Од,Tassel,Батон,Дупка
Стил:
Повик
Бренд Име:
Matteobenni
Половината Тип:
Ниска
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Одговара Тип:
Слаби
Материјал Состав:
Памук
Панталона Стил:
Крстот-панталона
Сезоната:
Лето
Стил:
Европски и Американски Стил

Најдобри предлози во категоријата